LNC2W682MTEH
CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2W682MTEH
LNC2W682MTEH Hakkında
Nichicon LNC2W682MTEH, 6800 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, screw terminal bağlantı türü ile panel montajı için uygundur. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışmakta ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 33.32 A ve 120 Hz'de 23.8 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, endüstriyel cihazlar, güç kaynakları ve filtreleme devrelerinde kullanılan bu kondansatör, polar yapısı nedecebilir doğru polaritede bağlanmalıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 33.32 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V