LNC2W682MSEJBB
CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2W682MSEJBB
LNC2W682MSEJBB Hakkında
Nichicon LNC2W682MSEJBB, 6800µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj değeri ile güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Chassis mount şasiyle vidayla bağlantı terminalleri bulunmaktadır. ±20% toleransı ve 5000 saat ömrü (85°C'de) ile genel amaçlı uygulamalarda güvenilir çalışma sağlar. 10 kHz'de 38.5A ve 120 Hz'de 27.5A ripple akımı kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 38.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V