LNC2W562MSEGBB
CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNC2W562MSEGBB
LNC2W562MSEGBB Hakkında
Nichicon LNC2W562MSEGBB, 5600 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilime sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Chassis mount tipi vida terminallı kasa yapısına sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sunur. ±20% toleransa sahip olan bileşen, 10 kHz'de 29.96 A ve 120 Hz'de 21.4 A ripple akımını taşıyabilir. Endüstriyel güç kaynakları, enerji dönüştürücüler ve yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.96 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V