LNC2W472MTEG
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2W472MTEG
LNC2W472MTEG Hakkında
Nichicon LNC2W472MTEG, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatörüdür. 450V nominal gerilim ile çalışan bu komponent, şasi montajı için vida terminalleri ile tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanım için uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 26.88A ve 120 Hz'de 19.2A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, endüstriyel ve güç kaynağı uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.88 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V