LNC2W472MSEGBN
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2W472MSEGBN
LNC2W472MSEGBN Hakkında
Nichicon LNC2W472MSEGBN, 4700 µF kapasitansı ve 450V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısına sahip chassis mount tipi bir bileşendir. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 5000 saat ömür garantisi 85°C'de bulunmaktadır. 10 kHz'de 26.88 A ripple current kapasitesine ve 120 Hz'de 19.2 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel kontrol sistemleri ve yüksek voltajlı devreler gibi alanlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.88 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V