LNC2W472MSEGBB
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2W472MSEGBB
LNC2W472MSEGBB Hakkında
Nichicon LNC2W472MSEGBB, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilime sahip bu kondansatör, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 85°C) çalışır ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. Screw terminal bağlantı tipine sahip chassis mount tasarımı ile güç kaynakları, endüstriyel uygulamalar ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır. ±20% toleransa ve 26.88A @ 10kHz ripple akım kapasitesine sahip olup, yüksek güç uygulamalarında filtreli güç sağlaması için tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.88 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V