LNC2W392MSEHBB
CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2W392MSEHBB
LNC2W392MSEHBB Hakkında
Nichicon LNC2W392MSEHBB, 3900 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Screw terminallı şasi montaj tipi ile endüstriyel ve güç kaynağı devrelerinde yerleştirilmek için uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile sunulan bileşen, 10 kHz'de 23.8 A ve 120 Hz'de 17 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Polar yapısı nedeniyle doğru kutup yönünde bağlanması gerekmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V