LNC2W332MTEG
CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2W332MTEG
LNC2W332MTEG Hakkında
Nichicon LNC2W332MTEG, 3300 µF kapasitesi ve 450V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminali (screw terminals) ile donatılmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu komponent, 85°C sıcaklıkta 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% toleransı ile üretilen kondansatör, yüksek frekans (10 kHz) koşullarında 21.84 A, düşük frekans (120 Hz) koşullarında 15.6 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, endüstriyel sürücüler ve enerji dönüştürme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.84 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V