LNC2W332MSEHBN
CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2W332MSEHBN
LNC2W332MSEHBN Hakkında
Nichicon LNC2W332MSEHBN, 3300 µF kapasitanslı, 450 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için tasarlanan bu komponent, vida terminalleri (screw terminals) ile doğrudan bağlantı sağlar. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C'de 5000 saatlik ömür sertifikası bulunmaktadır. 10 kHz'de 21.7 A ve 120 Hz'de 15.5 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı güç kaynakları, invertörler, endüstriyel elektronik cihazları ve düşük frekanslı filtre uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V