LNC2W332MSEGBN
CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2W332MSEGBN
LNC2W332MSEGBN Hakkında
Nichicon LNC2W332MSEGBN, 3300 µF kapasitesinde 450V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli radial can paketinde tasarlanmış chassis mount tipi bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat yaşam süresi sunar. 10 kHz'de 21.84 A ve 120 Hz'de 15.6 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, endüstriyel elektronik cihazlar ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.84 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V