LNC2W272MTEH
CAP ALUM 2700UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2W272MTEH
LNC2W272MTEH Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNC2W272MTEH, 2700 µF kapasitanslı ve 450 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalli (screw terminals) radial can paketinde sunulan bu komponentin toleransı ±20% olup, -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığında çalışabilmektedir. 85°C'de 5000 saat yaşam süresi ile tasarlanmıştır. 10 kHz'de 19.18 A ve 120 Hz'de 13.7 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmak üzere genel amaçlı tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.18 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V