LNC2W222MTEH
CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2W222MTEH
LNC2W222MTEH Hakkında
Nichicon LNC2W222MTEH, 2200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V derecelendirilmiş voltaj ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Şasi montajı için vida terminallere sahip radyal kasa tasarımı ile endüstriyel ve profesyonel ekipmanda montajı kolaylaştırır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans içerisinde üretilir. 10 kHz'de 17.5A, 120 Hz'de 12.5A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekanslı devreler başta olmak üzere genel amaçlı uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V