LNC2W182MTEG
CAP ALUM 1800UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2W182MTEG
LNC2W182MTEG Hakkında
Nichicon LNC2W182MTEG, 1800 µF kapasitansı ve 450 V nominal gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montaj tipi vida terminalleri ile donatılmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 85°C'de 5000 saatlik ömür sertifikasyonuna sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, 10 kHz'de 16.66 A ve 120 Hz'de 11.9 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 16.66 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V