LNC2W182MSEFBN
CAP ALUM 1800UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2W182MSEFBN
LNC2W182MSEFBN Hakkında
Nichicon LNC2W182MSEFBN, 1800 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminalli radyal kasa yapısına sahiptir. ±20% tolerans ve 85°C'de 5000 saat ömür ile genel amaçlı endüstriyel ve elektronik cihazlarda enerji depolama, güç filtreleme ve EMI suppression uygulamalarında kullanılır. 10 kHz'de 16.1 A ve 120 Hz'de 11.5 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında güvenilir çalışma sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 16.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V