LNC2W122MSEF
CAP ALUM 1200UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2W122MSEF
LNC2W122MSEF Hakkında
Nichicon LNC2W122MSEF, 1200 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılan bu komponent, radial can tipinde screw terminals ile chassis mount için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 5000 saatlik ömür @ 85°C'de belirtilmiştir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 13.86A, 120 Hz'de 9.9A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve genel amaçlı uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.86 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V