LNC2W102MSEFBN
CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2W102MSEFBN
LNC2W102MSEFBN Hakkında
Nichicon LNC2W102MSEFBN, 1000 µF kapasitansla 450V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal radial bağlantı türüne sahip olup, chassis mount olarak tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömre sahiptir. 10 kHz'de 13.02 A ve 120 Hz'de 9.3 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Yüksek voltaj uygulamalarında enerji depolama ve EMI filtrelemesi için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.02 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V