LNC2V682MSEHBB
CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2V682MSEHBB
LNC2V682MSEHBB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNC2V682MSEHBB, 6800 µF kapasitesi ve 350V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmış bu bileşen, güç kaynakları, endüstriyel cihazlar ve voltaj düzenleme devreleri gibi yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransı ile 5000 saat ömrü 85°C'de garantilidir. 27.58 A (10 kHz) ve 19.7 A (120 Hz) ripple akım kapasitesi ile sağlam iç direnç özellikleri sunar. -40°C ile 85°C arasında çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.58 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V