LNC2V682MSEGBN
CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2V682MSEGBN
LNC2V682MSEGBN Hakkında
Nichicon LNC2V682MSEGBN, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Radial can tipi vida terminali (screw terminals) ile şasi üzerine montajlanır. -40°C ile +85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 5000 saatlik ömür sertifikasına sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bileşen, 10 kHz'de 28.42 A ve 120 Hz'de 20.3 A ripple akım kapasitesine aktarabilir. Endüstriyel güç kaynakları, enerji dönüştürücüler, motor sürücüleri ve filtreleme uygulamalarında genel amaçlı olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 28.42 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 20.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V