LNC2V472MSEHBB
CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2V472MSEHBB
LNC2V472MSEHBB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNC2V472MSEHBB, 4700 µF kapasitansı ve 350V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli şasi montaj tipi ile güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılmak üzere uygun yapılandırmaya sahiptir. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saatlik ömür garantisi sağlar. 10 kHz'de 21.98 A ve 120 Hz'de 15.7 A ripple current kapasitesi ile yüksek akım uygulamalarına dayanıklıdır. Kutup polaritesi olan bu kondansatör, AC ve DC filtrasyonu, enerji depolaması ve güç faktörü düzeltme gibi uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.98 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V