LNC2V392MSEHBB
CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2V392MSEHBB
LNC2V392MSEHBB Hakkında
Nichicon LNC2V392MSEHBB, 3900 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılan bir komponenttir. Chassis mount tipinde vida terminalleri bulunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 5000 saat ömrü bulunan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda tercih edilir. 20.02 A @ 10 kHz yüksek frekans ripple akımı ve 14.3 A @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı özellikleriyle endüstriyel güç kaynakları, şarj devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılabilir. ±20% toleransı ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.02 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V