LNC2V272MTEG
CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2V272MTEG
LNC2V272MTEG Hakkında
Nichicon LNC2V272MTEG, 2700 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltage ile yüksek voltajlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. Chassis mount tipinde vida terminalleri ile döşenmiş olup, 5000 saat yaşam süresi 85°C sıcaklıkta garantilenmiştir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 19.18 A ve 120 Hz'de 13.7 A ripple akım kapasitesiyle güç kaynakları, enerji dönüştürücüler, endüstriyel kontrol cihazları ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.18 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V