LNC2V223MSEJBB
CAP ALUM 22000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2V223MSEJBB
LNC2V223MSEJBB Hakkında
Nichicon LNC2V223MSEJBB, 22000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltage ile güç kaynakları, inverter devreleri, endüstriyel uygulamalar ve genel amaçlı filtreleme sistemlerinde kullanılır. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans aralığında çalışır. 85°C'de 5000 saatlik ömür elde eder. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı desteği sunmaktadır. 10 kHz'de 60.76 A ripple current kapasitesi, 120 Hz'de 43.4 A ripple current taşıyabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 60.76 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 43.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V