LNC2V182MSEFBN
CAP ALUM 1800UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2V182MSEFBN
LNC2V182MSEFBN Hakkında
Nichicon LNC2V182MSEFBN, 1800 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount olarak tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 5000 saat ömür garantisi vermektedir. ±20% tolerance ile ürün, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, doğrultmaç devreleri ve filtreleme uygulamalarında tercih edilmektedir. 10 kHz'de 14.42A, 120 Hz'de 10.3A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.42 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V