LNC2V152MTEF
CAP ALUM 1500UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2V152MTEF
LNC2V152MTEF Hakkında
Nichicon LNC2V152MTEF, 1500µF kapasitanslı 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi screw terminal bağlantı kullanır ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile -40°C ile 85°C arasında çalışır. 85°C sıcaklıkta 5000 saat ömür süresi garantilidir. 10 kHz frekansında 13.02 A, 120 Hz'de 9.3 A ripple akım taşıyabilir. Güç kaynakları, filtering uygulamaları ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.02 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V