LNC2V123MTEJ
CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2V123MTEJ
LNC2V123MTEJ Hakkında
Nichicon LNC2V123MTEJ, 12000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount olarak tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 85°C'de 5000 saatlik ömür eriştir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 42.14 A ve 120 Hz'de 30.1 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 42.14 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V