LNC2V103MTEJ
CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNC2V103MTEJ
LNC2V103MTEJ Hakkında
Nichicon LNC2V103MTEJ, 10000 µF kapasitansı ve 350V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı ile şasi montajı için uygundur. Geniş çalışma sıcaklığı aralığında (-40°C ~ 85°C) stabil performans sunmaktadır. 85°C'de 5000 saat yaşam süresine sahip olup, 10 kHz'de 37.94 A ve 120 Hz'de 27.1 A ripple akım kapasitesi vardır. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel ekipmanlarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 37.94 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V