LNC2V102MSEFBN
CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2V102MSEFBN
LNC2V102MSEFBN Hakkında
Nichicon LNC2V102MSEFBN, 1000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatörüdür. 350V nominal voltaj ile tasarlanan bu kondansatör, şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C'de 5000 saatlik ömür garantisiyle sunulan komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. 10 kHz'de 11.76A ve 120 Hz'de 8.4A ripple akım kapasitesiyle güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve endüstriyel donanımlarda güvenilir filtre ve enerji depolama çözümü sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.76 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V