LNC2V102MSEFBB
CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2V102MSEFBB
LNC2V102MSEFBB Hakkında
Nichicon LNC2V102MSEFBB, 1000 µF kapasitansı ve 350 V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli chassis mount tasarımı ile güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel uygulamalarda filtre ve depolama elemanı olarak kullanılır. 5000 saatlik ömrü 85°C'de, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ve ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalara uygun bir bileşendir. 11.76 A ripple current kapasitesi 10 kHz'de yüksek frekanslı işlemleri destekler.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.76 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V