LNC2H822MTEJ
CAP ALUM 8200UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2H822MTEJ
LNC2H822MTEJ Hakkında
Nichicon LNC2H822MTEJ, 8200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount şeklinde montajlanır. ±20% tolerans, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 10 kHz'de 47.18 A ve 120 Hz'de 33.7 A ripple current kapasitesiyle güç kaynakları, endüstriyel kontrol sistemleri ve genel amaçlı power elektroniksi uygulamalarında kullanılır. 85°C'de 5000 saatlik çalışma ömrü garantilidir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 47.18 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 33.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V