LNC2H822MSEJBB
CAP ALUM 8200UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2H822MSEJBB
LNC2H822MSEJBB Hakkında
Nichicon LNC2H822MSEJBB, 8200µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, chassis mount tipi vida terminalli paket içinde sunulmaktadır. ±20% tolerans ve 5000 saat ömrü 85°C sıcaklıkta belirtilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip polarize kondansatör, 10 kHz'de 47.18 A ve 120 Hz'de 33.7 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 47.18 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 33.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V