LNC2H392MSEHBN
CAP ALUM 3900UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2H392M
LNC2H392MSEHBN Hakkında
Nichicon LNC2H392MSEHBN, 3900 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Screw terminalli radial can paketinde sunulan bu kondansatör, chassis mount montajı destekler. 5000 saatlik yaşam süresi 85°C sıcaklıkta garantilidir. -40°C ile 85°C arasında çalışır. ±20% toleransa sahiptir. 10 kHz'de 27.86 A ve 120 Hz'de 19.9 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve EMI bastırma gibi işlevlerde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.86 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V