LNC2H392MSEHBB
CAP ALUM 3900UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2H392M
LNC2H392MSEHBB Hakkında
Nichicon LNC2H392MSEHBB, 3900 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılan bu komponent, chassis mount tipi vida terminal bağlantısına sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 5000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 27.86 A @ 10 kHz high frequency ripple current ve 19.9 A @ 120 Hz low frequency ripple current değerleriyle güç kaynakları, endüstriyel sistemler ve genel amaçlı uygulamalarda filtreleme ve enerji depolama fonksiyonlarını gerçekleştirir. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini sağlamaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.86 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V