LNC2H222MSEGBN
CAP ALUM 2200UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2H222MSEGBN
LNC2H222MSEGBN Hakkında
Nichicon LNC2H222MSEGBN, 2200 µF kapasitanslı 500V nominal gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatörüdür. Vida terminal (screw terminals) bağlantısı ile şasi montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilmiş bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olup, 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 19,88 A, 120 Hz'de 14,2 A ripple akımı kapasitesine sahip genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve diğer düşük frekans uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.88 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V