LNC2H182MTEG
CAP ALUM 1800UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2H182M
LNC2H182MTEG Hakkında
Nichicon LNC2H182MTEG, 1800µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V nominal voltaj ile çalışmaya uygun olup, şasi montajı için vida terminalleri (screw terminals) içerir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Yüksek frekans ripple akımı kapasitesi 17.78A @ 10 kHz, düşük frekans ripple akımı ise 12.7A @ 120 Hz'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.78 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V