LNC2H182MSEGBB
CAP ALUM 1800UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2H182MSEGBB
LNC2H182MSEGBB Hakkında
Nichicon LNC2H182MSEGBB, 1800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygun, chassis mount tipinde screw terminal bağlantısı sunar. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saat yaşam süresi sunmaktadır. 10 kHz'de 17.78 A ve 120 Hz'de 12.7 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, endüstriyel donanımlar ve genel amaçlı DC filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.78 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V