LNC2H182MSEG
CAP ALUM 1800UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2H182MSEG
LNC2H182MSEG Hakkında
Nichicon LNC2H182MSEG, 1800 µF kapasitansı ve 500 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saatlik ömür değerine sahiptir. 10 kHz'de 17.78 A ve 120 Hz'de 12.7 A ripple current kapasitesi bulunan bu bileşen, güç kaynakları, endüstriyel kontrol sistemleri, elektrik motor sürücüleri ve yüksek voltajlı filtreleme uygulamalarında genel amaçlı kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.78 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V