LNC2H152MTEG
CAP ALUM 1500UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2H152MTEG
LNC2H152MTEG Hakkında
Nichicon LNC2H152MTEG, 1500 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V nominal voltaj ile çalışan bu komponent, chassis mount tipinde vida terminalleri ile bağlanır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömrü garantilidir. ±20% tolerans değerine sahip polarize kondansatör, 10 kHz'de 16.24 A ve 120 Hz'de 11.6 A ripple akım özelliğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerjik uygulamalarda kullanılan endüstriyel seviye komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 16.24 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V