LNC2H122MSEGBN
CAP ALUM 1200UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2H122MSEGBN
LNC2H122MSEGBN Hakkında
Nichicon LNC2H122MSEGBN, 1200µF kapasitanslı 500V nominal gerilimde çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vidalı terminal bağlantısı ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 5000 saatlik ömür süresine sahiptir. 10 kHz'de 14.56A, 120 Hz'de 10.4A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.56 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V