LNC2H103MSEJBB
CAP ALUM 10000UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2H103MSEJBB
LNC2H103MSEJBB Hakkında
Nichicon LNC2H103MSEJBB, 10000 µF kapasitansı ve 500V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount şeklinde kullanım sağlayan bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 5000 saatlik yaşam süresi garantisi sunmaktadır. ±20% toleransı ile enerji depolaması, güç kaynakları, endüstriyel kontrol devreleri ve ses amplifikatörleri gibi uygulamalarda kullanılır. 10 kHz'de 53.62 A ve 120 Hz'de 38.3 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 53.62 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 38.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V