LNC2G822MSEJBB
CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2G822MSEJBB
LNC2G822MSEJBB Hakkında
Nichicon LNC2G822MSEJBB, 8200 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltajı ile yüksek güç uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Chassis mount tipi vida terminali (screw terminals) ile dış aksamlara sabitlenir. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 41.3A ve 120 Hz'de 29.5A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı endüstriyel, güç kaynağı ve enerji dönüştürücü devrelerine uygulanır. ±20% tolerans ile standart endüstri uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 41.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 29.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V