LNC2G682MSEJBN
CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNC2G682MSEJBN
LNC2G682MSEJBN Hakkında
Nichicon LNC2G682MSEJBN, 6800 µF kapasitanslı, 400V nominal gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi üzerine vida terminalleri ile monte edilen bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 85°C) stabil performans gösterir. 85°C'de 5000 saat ömür süresi garantilenmektedir. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, 10 kHz'de 36.82 A ve 120 Hz'de 26.3 A ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri için kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 36.82 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 26.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V