LNC2G682MSEH
CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2G682MSEH
LNC2G682MSEH Hakkında
Nichicon LNC2G682MSEH, 6800µF kapasitansına ve 400V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saatlik ömür sunmaktadır. Düşük frekansta (120Hz) 23,1A, yüksek frekansta (10kHz) 32,34A ripple akımına dayanıklıdır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 32.34 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V