LNC2G562MSEH
CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2G562MSEH
LNC2G562MSEH Hakkında
Nichicon LNC2G562MSEH, 5600 µF kapasitansı ve 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür (85°C) özelliklerine sahiptir. 10 kHz'de 28.28 A ve 120 Hz'de 20.2 A ripple current kapasitesi mevcuttur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve endüstriyel uygulamalarda genel amaçlı kullanım için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 28.28 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 20.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V