LNC2G472MTEH
CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2G472MTEH
LNC2G472MTEH Hakkında
Nichicon LNC2G472MTEH, 4700µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile güç kaynakları, endüstriyel uygulamalar ve genel amaçlı devrelerde kullanılır. Radial yapı ve vida terminalleri ile şasi montajı için uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ve 10 kHz'de 25,62A ripple akım kapasitesi ile düşük frekans uygulamalarında (120 Hz'de 18,3A) da güvenilir performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.62 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V