LNC2G472MSEGBB
CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2G472MSEGBB
LNC2G472MSEGBB Hakkında
Nichicon LNC2G472MSEGBB, 4700 µF kapasitansı ve 400V rated voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli chassis mount tipi paketlemesi, endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devrelerine ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans, -40°C ~ 85°C işletme sıcaklık aralığında, 5000 saat 85°C ömür garantisi ile uzun süreli güvenilir çalışma sağlar. 10 kHz'de 26.32 A ripple current kapasitesi yüksek frekans uygulamalarda etkin filtre performansı sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.32 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V