LNC2G272MSEGBN
CAP ALUM 2700UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2G272MSEGBN
LNC2G272MSEGBN Hakkında
Nichicon LNC2G272MSEGBN, 2700 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Screw terminal bağlantısı ile chassis montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömürlü tasarımdır. 10 kHz'de 20.3A, 120 Hz'de 14.5A ripple akım kapasitesi ile geniş frekans aralığında kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V