LNC2G222MSEFBN
CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2G222MSEFBN
LNC2G222MSEFBN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNC2G222MSEFBN, 2200 µF kapasitanslı 400V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount yapısına sahiptir. ±20% tolerans değerine ve 5000 saat ömrüne (85°C'de) sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 18.2 A ve 120 Hz'de 13 A ripple current özellikleriyle genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Güç kaynakları, endüstriyel denetim sistemleri ve yüksek voltaj uygulamalarında ripple filtreleme ve güç depolama işlevlerini yerine getirir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 18.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V