LNC2G103MSEHBN
CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2G103MSEHBN
LNC2G103MSEHBN Hakkında
Nichicon LNC2G103MSEHBN, 10000µF kapasitansı ve 400V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminal bağlantılarıyla (screw terminals) şasi montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür (85°C'de) sunmaktadır. 41.3A ripple akım kapasitesi (10 kHz) ve 29.5A ripple akım kapasitesi (120 Hz) ile güç kaynakları, frekans konvertörleri, UPS sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. Genel amaçlı uygulamalar için uygun bir polar kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 41.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 29.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V