LNC2G102MSEFBB
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNC2G102MSEFBB
LNC2G102MSEFBB Hakkında
Nichicon LNC2G102MSEFBB, 1000µF kapasitansı ve 400V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı şeklinde chassis mount tipinde tasarlanmıştır. ±20% tolerans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışmaktadır. 85°C'de 5000 saat yaşam süresi ve 10 kHz'de 12.04A, 120 Hz'de 8.6A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.04 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V