LLS2Z681MELZ
CAP ALUM 680UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS2Z681MELZ
LLS2Z681MELZ Hakkında
Nichicon LLS2Z681MELZ, 680µF kapasitansı ve 180V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in kasa tipi ile PCB'ye hızlı montaj sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% toleransı ile 50 kHz'de 3.72A ve 120 Hz'de 2.48A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerjilendirme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.72 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.48 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V